Promocja

Witaj Internauto !

Trafiłeś na stronę katalogową domeny iradomsko.pl
Poniżej znajdziesz odnośniki do serwerów w niej zarejestrowanych. Jeżeli poszukujesz serwisu miejskiego, to zapraszamy na stronę  www.radomsko.pl, gdzie znajdziesz informacje o mieście, jego historii oraz dniu dzisiejszym. Zapraszamy !

Techniczną obsługą domeny zajmuje się firma Kamelot s.c. z Zawiercia i z nią należy się kontaktować w sprawie rejestracji nazw (regulamin rejestracji nazwy, wniosek rejestracyjny ).

Promocja –
Rejestracja domen 0 zł   w pierwszym roku , odnawianie domen każdy następny 30 zł
Serwer – 50 zł  w pierwszym roku , każdy następny 50 zł

Dlaczego iradomsko?

Są dziesiątki powodów, dla których warto zarejestrować domenę iradomsko.pl.

A oto kilka z nich:

 1. Atrakcyjna nazwa
  Jeśli jesteś z Radomska i prowadzisz swój biznes to z pewnością chciałbyś odnieść sukces na swojej domenie, dzięki domenie iradomsko.pl jest to możliwe, z tego nawet względu, gdy ktoś chce znaleźć w swoim otoczeniu dobrego mechanika czy fryzjerkę to po prostu  wpisuje mechanik-radomsko i już wie. Dzięki domenie iradomsko.pl wyróżnisz się wśród konkurencji i zapewnisz sobie lepsze pozycje strony w wyszukiwarce.
 2. Niskie ceny
  Utrzymanie domeny iradomsko.pl jest o wiele tańsze niż w przypadku innych domen, z tego nawet względu, że ta domena kosztuje zaledwie 30 zł za każdy następny rok odnawiania , a koszty te przy innych domenach sięgają rzędu nawet 100 zł rocznie. Dlatego rejestrując domenę w portalu iradomsko.pl zachowaj minimalizm w utrzymaniu swojego serwisu internetowego.
 3. Rozpoznawalność
  Rejestrując domenę w portalu iradomsko.pl zapewnisz sobie międzynarodową rozpoznawalność  swojej domeny i dzięki temu podkreślisz uniwersalny charakter swojej strony internetowej.
 4. Nowoczesność
  Dzięki rejestracji domeny w portalu iradomsko.pl twoja firma będzie cały czas podążać za nowymi trendami na rynku internetowym i w ten sposób zdobędzie atrakcyjność wśród mało wyróżniającej się konkurencji.

Nie Czekaj Zarejestruj swoje domeny już dziś!
http://iradomsko.pl/wniosek/